• „Słowotwórcy”

• 26.06.2023
      • Dzieci uczęszczające na zajęcia logopedyczne tworzyły prace z siecią skojarzeń z wyrazem - podstawowym z głoską, która była u nich w terapii. Powstały prace, które zostały dołączone do albumu z innymi pracami ze szkół z całej Polski.

• 2a i lekcja o zwierzętach

• 21.06.2023
      • Dzisiaj uczniowie kl. 2a wzięli udział w lekcji dotyczącej zwierząt, tego w jakich warunkach powinny mieszkać i w jaki sposób ludzie mogą im pomagać. Swoją cenną wiedzą i pasją podzieliła się z nami p. Wiola, której bardzo dziękujemy

• Wolontariat w akcji

• 21.06.2023
      • W ramach wolontariatu szkolnego nasze uczennice wzięły udział w spotkaniu w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr 8 przy ul. Ząbkowskiej z uczniami Szkoły Podstawowej Specjalnej przy ul. Tarchomińskiej 4. Podczas zajęć o tygrysach dzieci zdobyły cenne informację na temat tych zwierząt i tworzyły maskotki na ich podobiznę a nasze uczennice dzielnie z empatią pomagały im. Podczas zajęć między dziećmi utworzyły się nowe znajomości, także cel integracji został zrealizowany. Po zajęciach z uczniami ze Szkoły Podstawowej Specjalnej nasze uczennice wykonały dla siebie wspaniałe maskotki. Wszyscy wrócili szczęśliwi z zajęć.

• Piknik świetlicowy

• 19.06.2023
      • Pogoda nam sprzyjała, arbuzy były słodkie, a popcorn chrupiący. Zabawy się udały, tatuaże również. Dzieci baaardzo zadowolone.

Dziękujemy rodzicom za współpracę.

Miłych wakacji!

Pełna fotorelacja Piknik świetlicowy

• "Przygoda w bibliotece"

• 15.06.2023
      • W dniu dzisiejszym uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni na spektakl w Oratorium. Było nam niezmiernie miło zobaczyć grę aktorską naszych kolegów. Spektakl "Przygoda w bibliotece" bardzo spodobał się odbiorcom, którzy po nim doskonale poradzili sobie z identyfikacją bohaterów.

• Robert M - matematyczny geniusz

• 15.06.2023
      • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Puchacz Piotr" dla klas I-III organizowany jest co roku przez szkołę matematyki MathRiders. Zakres zadań konkursowych wykracza poza podstawę programową. W tym roku do konkursu przystąpiło ponad 40 tys.uczniów z całej Polski. Do finału przeszło 52 z nich, w tym masz uczeń z klasy 1b Robert M.

Ten zdolny, młody matematyk zajął 12 miejsce w Polsce. Gratulacje!!!

• Las bez tajemnic

• 14.06.2023
      • W środę, 7 czerwca odbył się turniej klas 4 i 5 pod hasłem Las bez tajemnic. Tematyka zadań była bardzo zróżnicowana. Uczniowie musieli rozpoznać zwierzęta żyjące w lesie na podstawie ich zdjęć i głosów, rozpoznać liście i owoce drzew, podać znaczenie lasu i zasady zachowania się w lesie.

Rywalizacja była bardzo wyrównana, zwyciężyła klasa 4a. Wszyscy dobrze się bawili, a przy okazji wzbogacili swoją wiedzę o życiu organizmów w tym środowisku.

• 7a w CDT

• 13.06.2023
      • Zaangażowani uczniowie klasy 7a ukończyli dziś cykl warsztatów w Centralnym Domu Technologii w ramach zajęć Nowoczesne Miasto. Dzisiaj tworzyli prototyp aplikacji, która ułatwi funkcjonowanie turysty i mieszkańca miasta.

• Lekcja w bibliotece

• 13.06.2023
      •  Klasa 2a zgłębiała tajemnice książek. Już wiedzą, z czego książka jest zbudowana i jak wygląda proces twórczy. Dziękujemy p. Celinie za wartościową lekcję.

• Mistrzostwa Dzielnicy w dwa ognie usportowione dziewcząt i chłopców w kategorii Igrzyska Dzieci

• 04.06.2023
      • W piątek odbyły się ostatnie zawody sportowe w obecnym roku szkolnym-Mistrzostwa Dzielnicy w dwa ognie usportowione dziewcząt i chłopców w kategorii Igrzyska Dzieci. Nasi uczniowie w każdym meczu zaprezentowali dobrą grę z pełnym zaangazowaniem i wolą walki fair play oraz chęć odniesienia jak najlepszego rezultatu. Dziękujemy tym którzy brali udział a byli to: Antonina A., Ilona B., Olha K., Maja K., Amelia K., Zosia K., Hania R., Maja W., Denys B., Rafał K., Mateusz N., Mateusz K., Abdula S., Abubakar S., Dionisii S., Jakub S.

• Ciekawe lekcje przyrody

• 04.06.2023
      • Zdrowe kanapki i owsianki, szukanie tęczy na płycie CD, mierzenie szkoły i rysowanie w zeszycie przekształcając wcześniej w odpowiedniej skali.....tak w tym roku uczniowie klas 4 uczyli się przyrody.

• Znaleźć praskie aniołki?

• 02.06.2023
      • Łatwizna! Naszym uczniom z kl. 0 i 2a poszło baaaardzo sprawnie! Odnaleźli wszystkie przy okazji wycieczki do Muzeum Iluzji - brawa dla nich!