• „Nie o SMSie, lecz o kartce pamiętaj”

• 21.12.2022
      • Klasa 2a i 3a przyłączają się do akcji „Nie o SMSie, lecz o kartce pamiętaj” W tym roku uczniowie przygotowali piękne kartki dla swoich najbliższych, własnoręcznie napisali życzenia i przekazali do wysłania. #nieosmsieleczokartcepamiętaj

• Kadry z życia w świetlicy...

• 20.12.2022
      • Kończymy rok 2022 dużą dawką aktywności w świetlicy. Zajęcia z kodowania, Nikolaustag - niemieckie tradycje mikołajkowe, zajęcia plastyczne, spotkanie z panem Markiem Sułkiem. Koniec roku uczciliśmy konkursem "Zima na wybiegu".

• 2a mali fotografowie

• 14.12.2022
      • Dziś klasa 2a poznawała tajniki pracy fotografa - wcielali się w rolę fotografujących oraz modeli. Zabawa była fantastyczna, zwłaszcza, że przygotowali sobie wystrzałowe stylizacje. Efekty ich ciężkiej pracy pokażemy wkrótce.

* zerknijcie w filmik :-)

• Kadry z życia świetlicy

• 07.12.2022
      • Nauka nowych słówek po angielski, Tic-Tac-Toe - rozgrywki w kółko i krzyżyk, ubieranie choinki, dekorowanie pierniczków, rozgrywki w planszówki .......i odrabianie prac domowych. Tak upływa nam czas w szkolnej świetlicy.

• Nagrody dla SU

• 07.12.2022
      • Prężna działaność Samorządu Uczniowskiego nie pozostaje niezauważona. Wlaśnie otrzymaliśmy wyróżnienie za przeprowadzenie demokratycznych wyborów do władz SU zgodnych w wytycznymi Centrum Edukacji Obywatelskiej oraz dyplom za włączenie się w niebieską akcję dotyczącą praw dziecka.

• ,,Szlachetny Grosz"

• 07.12.2022
      • Fundacja Wszyscy razem ogłosiła zbiórkę środków finansowanych o nazwie ,,Szlachetny Grosz", która wspiera podopiecznych w walce z chorobą , jaką jest mukowiscydoza. Jest to choroba genetyczna wpływająca na układ oddechowy i pracę przewodu pokarmowego, która nieuleczona prowadzi do śmierci. Przyczyną choroby są mutacje genetyczne a koszty leków i rehabilitacji są często niemożliwe do zrealizowania dla rodzin.Uczniowie uzbierali rekordową ilość groszy w historii naszej szkoły. Wartość uzbieranych groszy będzie podana w późniejszym terminie.Wszystkim zaangażowanym w akcję bardzo dziękujemy!

• Mikołajkowe ozdoby 4a

• 06.12.2022
      • 4a Mikołajkowo robiła ozdoby na choinkę. Były też konkursy przygotowane i prowadzone przez uczniów. A nasza choinka wygląda już tak.

• 7a na lodowisku

• 06.12.2022
      • 7a w ten szczególny mikołajkowy dzień wybrała się na łyżwy - wow, jak świetnie sobie radzili!