• Ciekawa lekcja przyrody

• 22.09.2021
      • Klasa 4a i  4b podczas nowego przedmiotu, uczą się poprzez eksperymenty i doświadczenia, aby jak najwięcej dowiedzieć się o przyrodzie.

• Zapraszamy na wędrówkę ulicami starej Pragi.

• 18.09.2021
      • Klasa 2a wybrała się na lekcję do Muzeum Warszawskiej Pragi. Towarzyszyła nam mobilna gra planszowa z kolorowymi pionkami i kostkami. Podzieleni na trzy grupy rozwiązywaliśmy zagadki dotyczące historii Pragi. Odkryliśmy tajemnice podwórkowych kapliczek i kultowego bazaru. Szukaliśmy zwierząt ukrytych w detalach architektonicznych. A na koniec każdy został obdarowany drobną nagrodą.

• Warsztaty umiejętności wychowawczych
      • Próbny alarm

• 15.09.2021
      • Dziś w naszej szkole odbył się alarm przeciwpożarowy z udziałem straży pożarnej. Ewakuacja była sprawna, bez oznak paniki i chaosu .

• 15.09.2021
      • Dzisiaj swoje święto obchodziła Kropka! Symbol talentów i uzdolnień 🙂 Z tej okazji w klasach 1-3 zagościło baaaaaardzo dużo kropek i kropeczek. Uczniowie obejrzeli film o Vashti, stworzyli klasowe drzewo talentów oraz zaprojektowali kropkę, która przy aplikacji Quiver ożyła. Świetnie się bawiliśmy! 🙂

• Przeżyjmy to jeszcze raz!

• 13.09.2021
      • 1 września w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie. Uczniowie klas pierwszych złożyli obietnice bycia pilnymi uczniami. Trzymamy ich za dane słowo i życzymy wielu sukcesów. Tego samego dnia w naszej szkole swoją przygodę rozpoczęli także uczniowie zerówki, im także życzymy wielu sukcesów

• „Misiulek w przedszkolu”

• 08.09.2021
      • Dziś nasi zerówkowicze zostali zaproszeni do świetlicy na teatrzyk pt. „Misiulek w przedszkolu”. Bardzo im się podobało i na pewno jeszcze tu przyjdą.

• Koszt posiłków we wrześniu 2021

• 02.09.2021

Obiad 21 dni x 6zł= 126 zł

Śniadanie: 21 dni x 2 zł = 42 zł

Razem śniadanie + obiad  168 zł

Wpłaty za wrzesień będą zbierane:

od 01.08.2021  do  03.08.2021

Wpłat przelewowych na konto za wrzesień  proszę dokonywać we wrześniu

Potwierdzenie wpłaty proszę przesyłać.

na mail: danuta.felczyk.1960@wp.pl

Pieniądze za posiłki zbierane są w sekretariacie szkoły.

Ze względu na bezpieczeństwo pracowników i Państwa proszę o zachowanie reżimu sanitarnego.

• Niewidomi są wśród nas...

• 13.07.2021
      • W klasie 3a odbyła się lekcja o osobach niewidomych. Uczniowie zapoznali się z alfabetem Braille'a i różnymi pomocami. Weszli też w rolę osoby niewidomej i za pomocą zmysłu dotyku próbowali rozpoznawać przedmioty. W parach ćwiczyli prowadzenie osoby niewidomej przez przewodnika.