• "112 - ten numer ratuje życie”

• 01.03.2023
      • Nasza uczennica, Amelia R. z kl. 5a zdobyła wyróżnienie w konkursie plastycznym pt. „112 - ten numer ratuje życie” Serdecznie gratulujemy Amelce i życzymy rozwijania talentu plastycznego.

• Spotkanie z Photonem

• 09.02.2023
      • Podczas zajęć rozwijających kompetencje emocjonalno - społeczne uczniowie z zerówki poznali roboty edukacyjne Photon. Dzieci za ich pomocą doskonaliły uważność, koncentrację, słuchanie siebie nawzajem, planowanie. A to wszystko odbywało się w atmosferze wspaniałej zabawy.

• Druk 3D

• 09.02.2023
      • Klasy 1-3 wzięły udział w warsztatach pokazowych z druku 3D prowadzonych przez trenera z @Edu3Dkacja Warszawa. Dzieciakom bardzo się podobało.

• II kiermasz charytatywny

• 06.02.2023
      • Za nami drugi kiermasz charytatywny dla naszego ucznia Oskara.

Przypominamy, że Oskar dzielnie walczy z chorobą nowotworową.

Rodzice, Uczniowie i Nauczyciele - jesteście wielcy.

• Dzień Fotograficzny kl.4-8

• 06.02.2023
      • Uczniowie klas 4-8, ponieważ podczas balu nie było możliwości zrobić Wam zdjęć tak jak uczniom klas 0-3, to już 1 marca zapraszamy na Dzień Fotograficzny. Będzie można uwiecznić się indywidualnie lub w małych grupach. Tego dnia można się przebrać A wszystkie zdjęcia zostaną wam udostępnione tak jak Waszym młodszym kolegom.

• Podsumowanie konkursów dzielnicowych w szkolnym obiektywie

• 31.01.2023
      • W naszej szkole odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów i nagród uczestnikom dwóch dzielnicowych konkursów adresowanych do przedszkolaków oraz uczniów zerówek i klas I-III. Pierwszy z nich to III Przegląd Pieśni i Piosenek Patriotycznych pn. „Niepodlegli na Otwockiej 3”. Zaś drugi to konkurs promujący zasady udzielania pierwszej pomocy pn. „Mały Ratownik”.

• Kadry z życia świetlicy...

• 21.01.2023
      • Ćwiczymy język angielski i język niemiecki. Doskonalimy odczytywanie godziny na zegarze i tworzymy prace plastyczne......a to wszystko przy okazji świetnej zabawy

• Długopisy 3D

• 20.01.2023
      • Terapia ręki i TUS w praktyce. Ćwiczymy koncentrację uwagi, precyzję i współdziałanie w grupie. A to wszystko z wykorzystaniem długopisów 3d.

• Kiermasz charytatywny

• 20.01.2023
      • 2307,10 zł

Taką kwotę zebraliśmy podczas charytatywnego kiermaszu dla naszego kolegi Oskara.

Pieniądze zostaną przekazane na subkonto Oskara w Fundacji Rakieta.

BARDZO dziękujemy wszystkim zaangażowanym.

OSKAR jesteśmy z Tobą!

Walcz, wygrywaj i wracaj do nas!