• Las bez tajemnic

• 14.06.2023
      • W środę, 7 czerwca odbył się turniej klas 4 i 5 pod hasłem Las bez tajemnic. Tematyka zadań była bardzo zróżnicowana. Uczniowie musieli rozpoznać zwierzęta żyjące w lesie na podstawie ich zdjęć i głosów, rozpoznać liście i owoce drzew, podać znaczenie lasu i zasady zachowania się w lesie.

Rywalizacja była bardzo wyrównana, zwyciężyła klasa 4a. Wszyscy dobrze się bawili, a przy okazji wzbogacili swoją wiedzę o życiu organizmów w tym środowisku.

• 7a w CDT

• 13.06.2023
      • Zaangażowani uczniowie klasy 7a ukończyli dziś cykl warsztatów w Centralnym Domu Technologii w ramach zajęć Nowoczesne Miasto. Dzisiaj tworzyli prototyp aplikacji, która ułatwi funkcjonowanie turysty i mieszkańca miasta.

• Lekcja w bibliotece

• 13.06.2023
      •  Klasa 2a zgłębiała tajemnice książek. Już wiedzą, z czego książka jest zbudowana i jak wygląda proces twórczy. Dziękujemy p. Celinie za wartościową lekcję.

• Mistrzostwa Dzielnicy w dwa ognie usportowione dziewcząt i chłopców w kategorii Igrzyska Dzieci

• 04.06.2023
      • W piątek odbyły się ostatnie zawody sportowe w obecnym roku szkolnym-Mistrzostwa Dzielnicy w dwa ognie usportowione dziewcząt i chłopców w kategorii Igrzyska Dzieci. Nasi uczniowie w każdym meczu zaprezentowali dobrą grę z pełnym zaangazowaniem i wolą walki fair play oraz chęć odniesienia jak najlepszego rezultatu. Dziękujemy tym którzy brali udział a byli to: Antonina A., Ilona B., Olha K., Maja K., Amelia K., Zosia K., Hania R., Maja W., Denys B., Rafał K., Mateusz N., Mateusz K., Abdula S., Abubakar S., Dionisii S., Jakub S.

• Ciekawe lekcje przyrody

• 04.06.2023
      • Zdrowe kanapki i owsianki, szukanie tęczy na płycie CD, mierzenie szkoły i rysowanie w zeszycie przekształcając wcześniej w odpowiedniej skali.....tak w tym roku uczniowie klas 4 uczyli się przyrody.

• Znaleźć praskie aniołki?

• 02.06.2023
      • Łatwizna! Naszym uczniom z kl. 0 i 2a poszło baaaardzo sprawnie! Odnaleźli wszystkie przy okazji wycieczki do Muzeum Iluzji - brawa dla nich!

• Dzień Matki

• 27.05.2023
      • Z okazji Dnia Matki nasi uczniowi wykonali wielką laurkę z najlepszymi życzeniami dla wszystkich Mam i gazetkę szkolną dla upamiętnienia tego święta. Oprócz tego nasi wolontariusze wykonali 90 kwiatów papierowych 3D dla mam z CZD-Centrum Zdrowia Dziecka.

• I Szkolny Turniej Omnibus

• 27.05.2023
      • W dniu wczorajszym p. Basia W. zorganizowała dla klas 4-8 I Szkolny Turniej Omnibus.

Reprezentacja klas rywalizowała w konkurencjach przedmiotowych i sportowych.

Celem spotkania była integracja i dobra zabawa..... a przy okazji miła słodka niespodzianka.

• E8 - dzień trzeci

• 27.05.2023
      • Dzień trzeci egzaminów: język angielski. Uczniowie zadowoleni, twierdzą, że egzamin był nawet przyjemny. Teraz wreszcie trochę odpoczynku…

• E8 - dzień drugi

• 27.05.2023
      • Egzamin z matematyki odbył się bez przeszkód. Chociaż z powodu wypadku nie było przewodniczącej komisji pani Moniki. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! Zadania z matematyki oceniamy na średnio trudne. Cóż teraz już trzeba czekać na wyniki.

• E8 - dzień pierwszy

• 23.05.2023
      • Dziś odbył się egzamin ósmoklasisty z języka polskiego. Na zdjęciach przewodniczący komisji z reprezentantem sali. Egzamin przebiegł bez przeszkód. Jutro królowa nauk - matematyka.

Pani Ania i Pani Ewa czuwały, żeby ich wychowankowie spokojnie przeżyli pierwszy dzień egzaminów

• Quiz o szkole

• 23.05.2023
      • W minionym tygodniu Samorząd Uczniowski zorganizował quiz wiedzy o szkole dla klas 4-8. Pytania nie były wcale łatwe....bo kto wie, ile kilogramów schabu zjadamy na obiad, czy ile litrów zupy gotują nasze Panie w kuchni, albo jaką kawę pije Pani Iwonka i ile lat w szkole pracuje Pani Grażynka?

Za prawidłową odpowiedź był cukierek.

W przyszłym tygodniu z pytaniami zmierzą się uczniowie klas 0-3

• 2a w CDT

• 23.05.2023
      • Kl. 2a ukończyła kurs w Centralny Dom Technologii CDT Dziękujemy! Było super!!!