• Świetlica edukuje

• 26.09.2023
      • Uczniowie klasy 3a w ramach zajęć świetlicowych przypomnieli sobie informacje dotyczące psów. Co warto wiedzieć, gdy napotkają na swojej drodze zwierzęta potrzebujące pomocy oraz w jakich warunkach powinnny one żyć.

• Wniki wyborów SU

• 26.09.2023
      • W wyniku głosowania społeczność uczniowska wyłoniła swoje reprezentantki.
        Klasy 0-3 reprezentuje Pola P.3a.
        Klasy 4-8 reprezentuje Amelia R. kl.6a.

Gratulujemy!!!

• 26.09.2023
      • W dniu 26 września odbyły się w szkole wybory na przewodniczącą/przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Wybory były powszechne, bezpośrednie i tajne. Spośród kandydatów wyłoniono przedstawicieli społeczności uczniowskiej dla klas 0-3 oraz 4-8.

• Minuta dla kreatywności

• 17.09.2023
      • Z okazji Dnia Kropki kl. 3a rozbudzała wyobraźnię malowaniem. Nie było to łatwe zadanie, bo w ciągu minuty musieli obejrzeć pracę, którą dostali i wymyślić, co domalują. Po zakończonej pracy zapytani o najtrudniejszą rzecz uznali, że czas był sporą przeszkodą - dla jednych było za długo, dla drugich zaś za krótko.v

• Pola Nadziei

• 12.09.2023
      • Dziękujemy!

Zebraliśmy 678 zł i 90 gr.

W poniedziałek odbędzie się dalszy ciąg akcji dla uczniów i pracowników szkoły.

Wolontariat SP nr 354

• Śniadania z Hultajem

• 12.09.2023
      • W dniu wczorajszym klasa 3A wzięła udział w spotkaniu online organizowanym przez Stowarzyszenie Zwierzęta Ludziom. Śniadania z Hultajem odbywają się w ramach programu edukacyjnego o bezpieczeństwie dzieci i psów. Dzieci dowiedziały się jakie sztuczki potrafią, co lubią jeść i jak pomagają dzieciom znajdującym się w szpitalach.

• „Słowotwórcy”

• 26.06.2023
      • Dzieci uczęszczające na zajęcia logopedyczne tworzyły prace z siecią skojarzeń z wyrazem - podstawowym z głoską, która była u nich w terapii. Powstały prace, które zostały dołączone do albumu z innymi pracami ze szkół z całej Polski.

• 2a i lekcja o zwierzętach

• 21.06.2023
      • Dzisiaj uczniowie kl. 2a wzięli udział w lekcji dotyczącej zwierząt, tego w jakich warunkach powinny mieszkać i w jaki sposób ludzie mogą im pomagać. Swoją cenną wiedzą i pasją podzieliła się z nami p. Wiola, której bardzo dziękujemy

• Wolontariat w akcji

• 21.06.2023
      • W ramach wolontariatu szkolnego nasze uczennice wzięły udział w spotkaniu w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr 8 przy ul. Ząbkowskiej z uczniami Szkoły Podstawowej Specjalnej przy ul. Tarchomińskiej 4. Podczas zajęć o tygrysach dzieci zdobyły cenne informację na temat tych zwierząt i tworzyły maskotki na ich podobiznę a nasze uczennice dzielnie z empatią pomagały im. Podczas zajęć między dziećmi utworzyły się nowe znajomości, także cel integracji został zrealizowany. Po zajęciach z uczniami ze Szkoły Podstawowej Specjalnej nasze uczennice wykonały dla siebie wspaniałe maskotki. Wszyscy wrócili szczęśliwi z zajęć.

• Piknik świetlicowy

• 19.06.2023
      • Pogoda nam sprzyjała, arbuzy były słodkie, a popcorn chrupiący. Zabawy się udały, tatuaże również. Dzieci baaardzo zadowolone.

Dziękujemy rodzicom za współpracę.

Miłych wakacji!

Pełna fotorelacja Piknik świetlicowy

• "Przygoda w bibliotece"

• 15.06.2023
      • W dniu dzisiejszym uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni na spektakl w Oratorium. Było nam niezmiernie miło zobaczyć grę aktorską naszych kolegów. Spektakl "Przygoda w bibliotece" bardzo spodobał się odbiorcom, którzy po nim doskonale poradzili sobie z identyfikacją bohaterów.

• Robert M - matematyczny geniusz

• 15.06.2023
      • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Puchacz Piotr" dla klas I-III organizowany jest co roku przez szkołę matematyki MathRiders. Zakres zadań konkursowych wykracza poza podstawę programową. W tym roku do konkursu przystąpiło ponad 40 tys.uczniów z całej Polski. Do finału przeszło 52 z nich, w tym masz uczeń z klasy 1b Robert M.

Ten zdolny, młody matematyk zajął 12 miejsce w Polsce. Gratulacje!!!