• Ostatni dzień przed świętami

• 31.12.2023
      • Ostatniego dnia odbyły się klasowe Wigilie oraz apel bożonarodzeniowy, podczas którego byliśmy razem, wręczyliśmy dyplomy i nagrody w konkursach organizowanych w minionych kilku tygodniach oraz smakowaliśmy przepysznego tortu od Cukiernia Strzałkowscy z okazji 95-lecia naszej szkoły. Było cudnie!

• Świąteczne ozdoby

• 31.12.2023
      • Święta Bożego Narodzenia to piękny czas spędzony w gronie najbliższych. W naszej szkole odbyły się warsztaty zdobienia bombek i tworzenia stroików.

Własnoręcznie wykonane ozdoby sprawiają, że święta będą jeszcze bardziej wyjątkowe.

Zobaczcie sami jak piękne prace powstały.

• Świąteczne dekoracje z długopisów 3D

• 21.12.2023
      • Ostatni tydzień przed świąteczną przerwą na TUS z Legorobotyką wcale nie był z LEGO W dłonie poszły długopisy 3d, a dzieci stworzyły wyjątkowe ozdoby na swoje choinki oraz małe upominki dla ich najbliższych.

Terapeutycznie ćwiczyliśmy uważność, precyzyjne działanie i radzenie sobie z porażką/frustracją/złością, gdy coś nam nie wychodzi.

• Wizyta w teatrze

• 21.12.2023
      • W miniony wtorek klasy 0-3 wybrały się do Teatr Baj na przedstawienie pt. „Dziadek do orzechów”. To przepiękne przedstawienie na długo pozostanie w naszej pamięci.

• Dzień Piżamy

• 21.12.2023
      • Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego 0-3 i 4-8 ten tydzień rozpoczęliśmy w piżamach i szlafrokach

• Zajęcia fotograficzne

• 21.12.2023
      • Wczoraj uczniowie klasy 3a zamienili się w fotografów. Ćwiczyli trudną umiejętność robienia zdjęć. Jak im poszło? Jeszcze tego nie wiemy, ale zabawa była fantastyczna.

• Mistrzostwa Dzielnicy w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców w kategorii Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży

• 18.12.2023
      • W czwartek odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców w kategorii Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży. Nasze uczennice po grach pełnych zaangażowania zajęły III miejsce-Dzieci: Julia S., Amelia K., Młodzież : Sonia O., Wiktoria R. Nasi uczniowie po bardzo dobrych spotkaniach zajęli I miejsce-Dzieci: Kevin G., Wiktor O., Młodzież: Nathan G., Jakub W. Ogromne gratulacje oraz podziękowania dla wszystkich startujacych i czekamy na Mistrzostwa Warszawy.

• 15 grudnia to Dzień Herbaty

• 18.12.2023
      • Samorząd Uczniowski 4-8 we współpracy z Paniami z kuchni przygotował wielką dolewkę herbaty i zimowe dodatki. Przerwy spędziliśmy przy gorących napojach.
        W 3a też zapachniało pomarańczami i goździkami.

• "Laboratoryjne ABC"

• 13.12.2023
      • Dziś uczniowie klasy 6a uczestniczyli w warsztatach "Laboratoryjne ABC" organizowanych przez WCIES. Korzystając ze sprzętu laboratoryjnego, pod kierunkiem pań prowadzących przeprowadzali różne doświadczenia przyrodnicze. Nauczyli się między innymi obliczać gęstość wody i szkła oraz rozdzielać barwniki roślinne. Uczniowie najbardziej zaangażowani zostali nagrodzeni bardzo dobrą oceną z biologii.

• 12.12.2023
      • Nasi uczniowie brali udział w Dzielnicowym Konkursie Poetycko - Wokalnym „O wieczne pióro odkrywców poezji śpiewanej".

Michał S. z kl. 8a zajął I miejsce w kategorii klas starszych, a Amelia Sz. i Julia L. z kl. 6b zostały wyróżnione.

Serdecznie gratulujemy.

• „Jak zostać dziennikarzem"

• 07.12.2023
      • Klasy pierwsze wybrały się na wycieczkę do Radio Warszawa na warsztaty „Jak zostać dziennikarzem". Byliśmy w studio na żywo i nagrywaliśmy audycję świąteczną. Przeprowadziliśmy też wywiad ze Św. Mikołajem. Oczywiście nie zabrakło też prezentów!