• Egzaminy próbne

• 20.03.2024
      • Nasi ósmoklasiści zakończyli dzisiaj trzydniowe zmagania z egzaminem próbnym. Punktualni, eleganccy i dojrzali podeszli do próby przed majowymi zmaganiami.

• Dzień Liczby Pi

• 18.03.2024
      • Klasa 4a i 5a w akcji na Dzień Liczby Pi. A oto ich dzieła: miasteczko Pi, dywanik z kolorowych Pi i sześciany z kółek.

• Biżuteria z modeliny

• 18.03.2024
      • W piątek klasy 1a i 3a odwiedziły edukatorki z Muzeum Archeologicznego, pod okiem których dzieci wykonały własną biżuterię z modeliny.

• H jak herbata

• 18.03.2024

• Spotkanie z warszawskim hejnalistą.

• 12.03.2024
      • Dzisiaj klasy trzecie odwiedził pracownik Straży Miejskiej, który pełni także rolę hejnalisty. Uczniowie byli zachwyceni grą na trąbce, mieli też wiele pytań. Dziękujemy Straż Miejska w Warszawie za odwiedziny.

• 11.03.2024
      • Samorząd Uczniowski w ramach obchodów Dnia Kobiet osłodził dzień wszystkim dziewczętom w szkole....tym małym i tym trochę starszym.

• Uchwyceni w kadrze...

• 17.02.2024
      • Młodzi aktorzy z kl. 3b i tancerze z kl. 2a uchwyceni w kadrze aparatu. Uczniowie przygotowali zimowe widowisko dla zaproszonych przedszkolaków.

• Wizyta przedszkolaków

• 17.02.2024
      • Luty to czas, kiedy zapraszamy do siebie przedszkolaki z pobliskich placówek do wspólnych zajęć. W tym roku ponad 100 przyszłych uczniów wzięła udział w zajęciach z eksperymentów, plastycznych i sportowych.

• Dzieci z Bullerbyn w SP 354

• 17.02.2024
      • Praca z lekturą to dla uczniów 3b kolejna możliwość podjęcia twórczych działań. Zarówno dzieci z Bullerbyn jak i dzieci z SP354 mają dużo ciekawych pomysłów oraz bujną wyobraźnię!

• Sportowe zmagania

• 17.02.2024
      • W poniedziałek i wtorek uczniowie naszej szkoły brali udział w Mistrzostwach Dzielnicy w koszykówce (Dawid P., Jakub W., Fabian D., Kajtek H., Michał S., Igor Ch., Franek D-K., Szymon S.) natomiast w środę w Mistrzostwach Warszawy w tenisie stołowym (Jakub W. i Nathan G.) Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział i wielkie zaangażowanie w każdym spotkaniu i czekamy na kolejne zawody sportowe.