• Kwiatowe ozdoby

• 15.05.2024
      • Dzięki zaangażowaniu mam z rady rodziców dziś przed wyjściem do szkoły zgrana grupa dziewczyn zasadziła piękne pelargonie. Zuzia i Iwonka będą również dbały dalej o skrzynki z kwiatami.

• 8a przed egzaminami

• 14.05.2024
      • Ostatni dzień przed egzaminami nasi ósmoklasiści spędzili w miłych okolicznościach przyrody. Spacer, rozmowy, śmiechy i lody pozytywnie nastroiły ich na trzydniowe zmagania z arkuszami E8 przygotowanymi przez CKE.

• TUS z Legorobotyką

• 11.05.2024
      • A my dalej budujemy i programujemy. Tym razem projekty powstały w naszych głowach, a ręce przeniosły to na konstrukcję. Przy okazji budując w parach ćwiczyliśmy kompromis i współpracę.

• Mistrz klawiatury

• 11.05.2024
      • W szkole odbył się konkurs informatyczny "Mistrz klawiatury" dla uczniów klas 4-8. Najlepszy czas 14,51 min osiągnęła uczennica 7a , a drugi najlepszy wynik udało się zdobyć uczniowi klasy 5a. Przepisał tekst w 17,5 minuty.

• Rowerowy Maj

• 05.05.2024
      • Kochani, przypominamy, że już po przerwie majowej rusza akcja "Rowerowy Maj" w naszej szkole. Akcję koordynuje p. Klaudia Puchalska po stronie klas 0-3 oraz p.Robert Haszko po stronie klas 4-8. Zachęcamy do czynnego udziału, czekają atrakcyjne nagrody

* Po stronie klas 0-3 są przygotowane boksy na sprzęt.

• 2a w Japonii

• 05.05.2024
      • Klasa 2a miała przyjemność uczestniczyć w fascynującej lekcji o Japonii, prowadzonej przez Panią Alicję. Dzięki jej osobistym doświadczeniom z wyprawy, uczniowie odkryli tajemnice kultury, obyczajów i historii tego fascynującego kraju. Dzieci były zachwycone i z ogromnym zainteresowaniem słuchały opowieści o życiu na Wyspach Kwitnącej Wiśni. Nie brakowało entuzjazmu, gdy wyobrażali sobie, jak wspaniale byłoby się tam znaleźć. Na zakończenie zajęć każde dziecko wykonało swój własny wachlarz japoński, będący symbolem ich podróży przez tę fascynującą krainę.

• Edukacja filmowa

• 05.05.2024
      • W dniu 26 kwietnia o godzinie 11 klasa 7a wraz z wychowawczynią Edytą Napora i panią dyrektor Renatą Wilczyńską obejrzeli spektakl w Mazowieckim Centrum Kultury pt. Szymborska. Dowiedzieliśmy się jakim człowiekiem była nasza słynna noblistka i jaki miała stosunek do otaczającej ją rzeczywistości. Podziwialiśmy wspaniałą grę aktorską. Dziękujemy MCK za zaproszenie! Po spektaklu uczniowie dowiedzieli się dlaczego Plac nazywa się Bankowy? Gdzie pracuje prezydent Warszawy? Oraz gdzie odbyła się słynna akcja pod Arsenałem? Kilka fotografii ze spaceru:)

• 20 lat Polski w Unii Europejskiej

• 26.04.2024
      • Dzisiaj w szkole świętowaliśmy 20 lat Polski w Unii Europejskiej.

Klasy 4-8 po wcześniejszym losowaniu przygotowały kulinarne przysmaki z różnych krajów oraz wiedzy o Unii Europejskiej. Występ artystyczny związany z nim. Dodatkowo rozegrano quiz wiedzy o Unii Europejskiej.

Nagrody w konkursach ufundowane zostały przez Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej.

W ogólnej klasyfikacji na podium znalazły się klasy:

I miejsce 8a

II miejsce 5b

III miejsce 4a

• Bohater ulubionej książki

• 26.04.2024
      • Z okazji Międzynarodowego Dnia Książki w naszej świetlicy odbył się konkurs plastyczny pt. „Bohater ulubionej książki”. Powstały przepiękne prace, które można podziwiać w przedsionku szkoły.

• EKOświadomi

• 23.04.2024
      • Udział w I Praskiej Debacie EKOświadomych na temat "Ze starego nowe, czyli jak i dlaczego warto powtórnie wykorzystywać odpady".