• Przystanek Historia IPN

• 05.04.2024
      • Klasa 3a powoli zbliża się ku końcowi cyklu zajęć o zwierzętach w historii. Dziś poznali psa Sambo. To były intensywne warsztaty, za które dziękujemy p. Marice z Przystanek Historia IPN.

• Apel wiosenny

• 27.03.2024
      • Podczas wiosenno-świątecznego apelu klasy pierwsze i trzecie opowiedziały swoim kolegom i koleżankom o Wielkanocy. Wręczone zostały także dyplomy i nagrody w konkursach, które odbyły się w ostatnich kilku miesiącach.

• Świąteczne spotkania

• 27.03.2024
      • Dzisiaj odbyły się w klasach świąteczne spotkania, podczas których dzieliliśmy się jajkiem, składaliśmy sobie najlepsze życzenia oraz zajadaliśmy się pysznościami.

• Mistrz i Wicemistrz Matematyki

• 27.03.2024
      • Nie tak dawno temu odbył się w naszej szkole konkurs o pewien wyjątkowy tytuł. Dziś nadaliśmy go naszym uczniom - zaszczytne tytuły Mistrzów i Wicemistrzów Matematyki Gratulujemy im bardzo! A nieobecnych zapraszamy po odbiór nagród do wychowawców. Dziękujemy za wsparcie Moje Bambino

• Viva Gryzonie

• 27.03.2024
      • W dzisiejszym dniu odbył się wiosenno-wielkanocny kiermasz charytatywny, na którym zbieraliśmy pieniądze dla fundacji ratującej zwierzęta. Viva Gryzonie od 2011 r. ratuje każdego roku setki porzuconych i zaniedbanych małych ssaków, o jakich potrzebach niewiele się mówi. Uczniowie wykazali się ogromnym zaangażowaniem, a za zakupy otrzymywali kolorowe naklejki z gryzoniami. To tylko część naszej akcji edukacyjnej. 04.04 wyłonimy zwycięzców konkursu "Gryzoń - mój przyjaciel", a klasy biorą udział w zajęciach na temat pielęgnacji małych ssaków.

• Wiosno, wiosno! Ach, to Ty!

• 25.03.2024
      • Z okazji Pierwszego Dnia Wiosny wszyscy przyszliśmy dziś ubrani na zielono, z kolorowymi i fikuśnymi fryzurami. Była to jedna z wielu akcji samorządu szkolnego, w której z ochotą wzieliśmy udział.

• Nie do prary

• 25.03.2024
      • 21 marca świętujemy Światowy Dzień Zespołu Downa. Nie mogliśmy przejść obok tego dnia obojętnie!

• „Promień marzeń”

• 25.03.2024
      • Klasy pierwsze i trzecie wybrały się do Oratorium im. św. Jana Bosko w Warszawie na przedstawienie pt. „Promień marzeń”. Wspaniale grali dla nich utalentowani aktorzy z Młodzieżowej Grupy Teatralnej Oratorium.

• Niecodzienne zajęcia z części mowy

• 20.03.2024
      • Dzisiaj kl. 3a powtarzała części mowy. Pomagała im w tym praca w grupach, dzięki której uczniowie mogli wymieniać się wiedzą. W ramach tych prac powstały plakaty informacyjne.

• Egzaminy próbne

• 20.03.2024
      • Nasi ósmoklasiści zakończyli dzisiaj trzydniowe zmagania z egzaminem próbnym. Punktualni, eleganccy i dojrzali podeszli do próby przed majowymi zmaganiami.

• Dzień Liczby Pi

• 18.03.2024
      • Klasa 4a i 5a w akcji na Dzień Liczby Pi. A oto ich dzieła: miasteczko Pi, dywanik z kolorowych Pi i sześciany z kółek.

• Biżuteria z modeliny

• 18.03.2024
      • W piątek klasy 1a i 3a odwiedziły edukatorki z Muzeum Archeologicznego, pod okiem których dzieci wykonały własną biżuterię z modeliny.

• H jak herbata

• 18.03.2024

• Spotkanie z warszawskim hejnalistą.

• 12.03.2024
      • Dzisiaj klasy trzecie odwiedził pracownik Straży Miejskiej, który pełni także rolę hejnalisty. Uczniowie byli zachwyceni grą na trąbce, mieli też wiele pytań. Dziękujemy Straż Miejska w Warszawie za odwiedziny.

• 11.03.2024
      • Samorząd Uczniowski w ramach obchodów Dnia Kobiet osłodził dzień wszystkim dziewczętom w szkole....tym małym i tym trochę starszym.