• Mili goście

• 29.11.2023
      • Dziś w naszej świetlicy gościliśmy uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 258 i ze Szkoły Podstawowej nr 50. Przyjechali do nas na zajęcia otwarte, które przygotowała pani Aneta.

Było pysznie i  bardzo ciekawie. Dziewczynki z koła teatralnego umiliły im czas swoim występem.

• Dzień Praw Dziecka

• 20.11.2023
      • Z okazji Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka uczniowie kl. 3a wzięli udział w mini projekcie. Była burza mózgów, merytoryczne wypowiedzi, a w końcu praca z kodami QR. Swoje prawa 3a zna na szóstkę! Projekt autorstwa: ᴇᴅᴜᴋʀᴇᴀᴛʏᴡɴᴇ

• Mistrzostwa Dzielnicy w badmintonie dziewcząt i chłopców w kategorii Igrzyska Dzieci

• 19.11.2023
      • W czwartek odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy w badmintonie dziewcząt i chłopców w kategorii Igrzyska Dzieci. Nasze uczennice: Julia L. i Amelia Sz. jak i uczniowie: Antek Dz. i Filip P. godnie reprezentowali szkołę zajmując III miejsce. Ogromne gratulacje i podziękowania. Teraz czekamy na kolejne zawody, tym razem tenis stołowy.

• Stacja Muzeum

• 19.11.2023
      • Uczniowie klasy 3b udali się na lekcje do Stacja Muzeum. Tematem zajęć była lektura „O psie, który jeździł koleją”. Oprócz zadań dotyczących dzielnego psa Lampo, dzieci zapoznały się z historią kolejnictwa i wcielały się w role zawiadowcy, maszynisty oraz kontrolera biletów.

• Warsztaty z komunikacji alternatywnej

• 14.11.2023
      • AAC - system komunikacji alternatywnej, z którym zapoznali się nasi pierwszoklasiści w ramach warsztatów. Uczniowie poznali podstawy systemu Makaton, jego gesty i obrazki. Ułożyli wierszyk o jesieni w systemie Makaton oraz śpiewali piosenkę "Lubię mówić z Tobą" za pomocą gestów. Warsztaty co roku realizują p. Agnieszka - logopeda i p.Dagmara - pedagog specjalny.

• Dzień Św. Marcina

• 14.11.2023
      • 11 listopada obchodzimy Dzień Św. Marcina. Z tej okazji klasa 3b przygotowała dla swoich młodszych koleżanek i kolegów przedstawienie o losach tej niezwykłej postaci symbolizującej braterstwo, dobro i bezinteresowność. Ponadto korytarzami szkoły przeszedł korowód, na którego czele kroczył, w blasku lampionów, dumny Marcin ze swoją świtą.

• Akcja dla Fundacji Bezdomniaki

• 14.11.2023
      • W tym roku szkolnym kolejny już raz uczniowie naszej szkoły zbierali karmę, koce, ręczniki i inne akcesoria dla potrzebujących psiaków i kociaków. Zebrane dary przekazaliśmy Fundacja Bezdomniaki. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy.

• Apel z okazji 11 listopada

• 14.11.2023
      • Dzisiejszy dzień jest bardzo wyjątkowy. Ponownie mieliśmy możliwość wspólnie spotkać się na szkolnym apelu. Tym razem świętowaliśmy rocznicę odzyskania niepodległości. Było pięknie, uroczyście i muzycznie.

• Mistrzostwa Dzielnicy w badmintonie dziewcząt i chłopców w kategorii Igrzyska Młodzieży

• 14.11.2023
      • We wtorek odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy w badmintonie dziewcząt i chłopców w kategorii Igrzyska Młodzieży. Zarówno dziewczęta - Sonia O., Laura N., jak i chłopcy - Fabian D., Michał S. zdobyli brązowe medale zajmując III miejsce. Dziękujemy zawodniczkom i zawodnikom za udział i zaangażowanie w każdym spotkaniu.

• Trochę pomarańczowo, trochę strasznie

• 31.10.2023
      • Ostatni dzień październiak to także okazja do przebrania się. Kategoria - dowolna, jak kto chce ;-) Jedni kolorowo, inni strasznie. Najważniejsze, że każdy chętny znalazł coś dla siebie tego dnia.

• Kiermasz ciast i ciasteczek.

• 31.10.2023
      • Ostatni dzień października upłynął nam w pomarańczowo -słodkim klimacie. Samorząd Uczniowski zorganizował kiermasz ciast i słodkości, a dochód przeznaczą na przyjemności dla wszystkich uczniów. Mają już głowy pełne pomysłów.